#IGiveAButt

Cover Image for #IGiveAButt

Kampaņu #IGiveAButt īstenoja “Japan Tobacco International” (JTI) partnerībā ar “Keep Wales Tidy” Lielbritānijā, lai mudinātu smēķētājus uzņemties lielāku atbildību par savu cigarešu izsmēķi.

Kampaņas ietvaros JTI nodrošināja pārnēsājamu izsmēķu portatīvo pelnutrauku “Stub Tidy” (“Tīrs no izsmēķa”) izdalīšanu smēkētājiem, lai pelnutrauku varētu izmantot uzkrājot un paglabājot cigarešu izsmēķu atkritumus, līdz brīdim, kad izsmēķus var izmest standarta atkritumu urnā.

Portatīvajam pelnutraukam #IGiveAButt “Stub Tidy” ir kompakts un mūsdienīgs dizains, tas ir ilgtspējīgs, atkārtoti lietojams un izgatavots no izturīgiem materiāliem, kurus var viegli pārstrādāt. Pilngadīgie smēķētāji visā valstī varēja pieprasīt savu bezmaksas izsmēķu pelnutrauku #IGiveAButt “Stub Tidy”interneta vietnēs Daily Mail / Metro.

JTI izvietoja arī reklāmas stendus, kas stratēģiski tika izvietoti ap četrām Londonas centrālajām dzelzceļa stacijām, lai izglītotu smēķētājus un atgādinātu par to, cik svarīgi ir atbildīgi izmest savus cigarešu izsmēķus.

Japan Tobacco International veiktais pētījums parādīja, ka 66% izmantotu “Stub Tidy” portatīvās izsmēķu tvertnes/trauciņu, ja zinātu, ka tas palīdzēs samazināt cigarešu izsmēķu atkritumus Lielbritānijā, un vēl 83% izmantotu “Stub Tidy”, ja tas vienmērīgāk iekļautos viņu ikdienas dzīvē. Šai iniciatīvai ir potenciāls, lai sāktu mainīt smēķētāju uzvedību.