CIGAREŠU FEJAS REKLĀMA. Vai jūs ticat cigarešu pasakai? - ASV

Cover Image for CIGAREŠU FEJAS REKLĀMA. Vai jūs ticat cigarešu pasakai? - ASV

Kādreiz dzīvoja Cigarešu feja. Jūs zināt šo Zobu fejas māsīcu. Viņa paņem un salasa cigarešu izsmēķus, kas palikuši sadalīties (dumja fabula) uz mūsu ietvēm un brauktuvēm. Ak, un viņa vienmēr smaida, kamēr viņa satīra citu cilvēku atkritumus. Vai jūs ticat šai cigarešu pasakai?

Keep Athens-Clarke County Beautiful (KACCB) izveidoja sabiedrības informēšanas kampaņu Cigarešu feja, lai uzdotu jautājumu: "Kā jūs domājat, kurš salasa cigarešu izsmēķus?" Atkritumu izmešana ir likuma pārkāpšana. Izmetot cigarešu izsmēķi zemē vai pa automašīnas logu, rodas piesārņojums. KACCB lūdza smēķētājus uzņemties personisku atbildību un izmest atkritumus savā vietā. “Patiesībā mēs ienīstam, ka pasaku burbulis sprāgst, bet ... nav tādas lietas kā Cigarešu feja. Ja izvēlaties smēķēt, lūdzu, izvēlieties uzturēt arī mūsu kopienu tīru”.

Cigarešu pasaku sabiedrības informēšanas kampaņu var redzēt Džordžijas Universitātes autobusos, Atēnu-Klarkes apgabala autobusos, Fairway reklāmas stendos, Bīčvudas Stadium kinoteātros, Georgia Square kinoteātrī, un atsevišķos centra bāros, uzņēmumos un laikrakstos.

Skaties pasaku fejas ziņojumu: